Malování na obličej je oblíbenou zábavou zejména pro děti a rozzáří jejich tváře na dlouhou dobu. Je skvělým doplněním dětských oslav, promo akcí, dětských dnů a dalších akcí. Děti se tak mohou stát svými oblíbenými pohádkovými hrdiny, krásnými princeznami či strašidly. Malujeme nejen dětské obličejíky, ale také dospělí se díky nám mohou vrátit do dětských let a nechat si na tváři vytvořit malby nejen dle našich katalogů, ale také dle vlastní fantazie.

 

malovani

MALUJEME POUZE BARVAMI ZNAČKY SNAZAROO

Barvy jsou hypoalergenní, netoxické a splňují nejpřísnější kosmetické atesty. Jsou snadno smývatelné vodou, zároveň však na tváří dobře drží a neotírají se. Kresby lze na přání doplnit i třpytkami. Máme zkušenou a kreativní malířku, milou k dětem. Tempo malování je dle motivu 10-12 obličejů/hod.

CENA malování paušální sazbou je 500 Kč/hod.

Minimální doba malování pro paušální objednávku jsou 2 hodiny. V ceně jsou již započítány veškeré barvy a vybavení malířky a za jednotlivé kresby se již neplatí. Doprava malířky na místo konání akce a zpět není v paušální ceně započítána a činí 10 Kč/km.

CENA malování za kresbu je 30 - 60 Kč dle vzoru.

V našem katalogu si vyberete vzor a zaplatíte za něj cenu dle ceníku kreseb. V případě této varianty při objednávce malířky na akci účtujeme objednateli pouze dopravu malířky na místo a zpět v ceně 10 Kč/km.  

 
 

Fotogalerie

malovani malovani malovani

Novinky

POZOR! DŮLEŽITÁ ZMĚNA ADRESY!!

Vážení zákaznící, dovolujeme si Vás upozornit na změnu, která...

Chcete novinku? Tak tady ji máte!

Jak je každoročně dobrým zvykem, i letos Vás chceme překvapit novinkou v naši...

Rozšiřujeme nabídku!

Pro velký zájem o skákací hrad 11v1 jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o mladšího...