Asi si dokážete představit party nebo oslavu s jednohubkami, chlebíčky a zákusky. Není to nuda? Klasika? Nabízíme jedinečné zpestření vaši akce něčím, co jistojistě rozzáří oči nejen vašich ratolestí. Z naši nabídky si vyberou jak děti, tak dámy i pánové!

vata

Každé dítko miluje cukrovou vatu! Pokud chcete pro své děti zajistit nezapomenutelný zážitek z oslavy, cukrová vata je to pravé. Víte o tom, že jedná velká porce cukrové vaty má jen 52 kcal. (218 kJ)? Nemusíte se tedy ani obávat o štíhlou linii. Tato lehounká pochoutka příjemně provoní váš dům i zahradu, vatu lze točit jak doma tak i venku.

popcorn

Obohaťte touto sladkou nebo slanou pochoutkou svou akci. Teplý, čerstvě vypukaný popcorn v příchuti, jakou si sami zvolíte, je rozhodně ještě lepší než z multikina. A co teprve ta podívaná a legrace pro děti, když začne popcorn sám, jako živý, vyskakovat z kotlíku!

hot dog

Na každé větší party se griluje, ale narovinu, děti nebaví sedět u stolu a ukrajovat si na talíři masíčko. Mnohem raději budou, když dostanou do ruky delikátní teploučký párek v křupavém vypečeném rohlíku. Vám ubydou starosti, přípravy a kupa nádobí, dětem přibyde další důvod k radosti.

espresso

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud chci dopřát svým hostům alespoň ucházející kávičku, bez menšího stroje na espresso se neobejdu. Také vím, že když tu kávičku při větší společnosti chce postupně každý, někdo i dvě nebo tři a vy nechcete trávit odpoledne v kuchyni, řešením je stroj na lahodné espresso, jehož obsluhu jedním tlačítkem zvládne opravdu každý. A nejen to, díky trysce na páru s ním vykouzlíte i cappucino nebo café latté s bohatou pěnou, za jakou by se nemusel stydět ani zkušený barista.

pipa

V horkém létě oceníte, více než kdy jindy, kvalitně vychlazené nápoje, které si sami rovnou čepujete do kelímků nebo sklenic. Nemusí vám tak praskat lednice ve švech nebo nemusíte hledat místa, kde byste mohli nápoje alespoň trochu vychladit. Pro dospěláky je jasnou volbou většinou dobře vychlazené, zlatavé pivečko, pro děti pak limonáda nebo kofola.

bublinovac

Dokážete si představit tu radost a řádění dětí, když jim vypustíte najednou do vzduchu tisíce bublin během jediné minuty? Že ne? S našim bublinovačem to můžete zažít! Tento malý pomocník dokáže oživit každou party, show, svatbu, dětský den a další venkovní akce.

Číst dál...

Chystáte večírek, svatbu, oslavu, dětskou párty? Vytvořte si jedinečnou památku díky našemu fotoaparátu polaroidového typu. Oživí každou akci a poznáte nový druh společenské zábavy pro všechny věkové kategorie. Hosté pózují s rekvizitami jako o život, smějí se a baví kreacemi, fotí a poté mávají nebo foukají schnoucí fotografií, která se jim přímo v ruce vybarvuje.

Číst dál...

Číst dál...

Létající balónky naplněné héliem jsou nejen skvělou dekorací pro party, oslavu, show, svatbu, dětský den, ale také zábavnou atrakcí pro děti. Nabízíme Vám ORIGINÁLNÍ SADU obsahující láhev s héliem, balónky a provázky na balónky.

Novinky

POZOR! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení zákaznící, dovolujeme si Vás upozornit na změnu, která...

Chcete novinku? Tak tady ji máte!

Jak je každoročně dobrým zvykem, i letos Vás chceme překvapit novinkou v naši...

Rozšiřujeme nabídku!

Pro velký zájem o skákací hrad 11v1 jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o mladšího...